• 150 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞİNİZDE KARGONUZ BEDAVA
  • YENİ PROTEYİN BARIMIZI DENEDİNİZ Mİ ?
  • TÜRKİYE'nin EN İYİ KAHVESİNİ ÜRETİYORUZ
  • GREEN BROWN -
150 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞİNİZDE KARGONUZ BEDAVA

Green Brown

Hakkında

Hakkımızda

Kahve sektöründe uzun bir yolculuğa başlamadan önce, Kahve meyvelerinin elverişli iklim ortamlarında yetiştirilmesinden, çekirdeğin uygun ısı ve koşullarının oluşturulmasına kadar geçen sürede verimli bir Ar-ge çalışması gerçekleştirdik. Uzman mühendislerimiz, tüm saha arkadaşlarımız ve son teknoloji ürünlerimizle Kahve’nin tarihine GreenBrown olarak yeni bir ivme kazandırdık.

Hakkımızda

GreenBrown kahve markası olarak, ulusal ve uluslararası piyasada tüketici dostu anlayışımız sayesinde insanların kalplerini kazandık. Alışılmışın dışında özel tariflerle kavrulmuş ve kurutulmuş kahvelerimiz tüm kahve çeşitlerinde kıvam başarısını yakalamıştır. Bugün gelmiş olduğumuz noktada bizi tercih eden kahve tutkunları ile birlikte tüm coğrafyalarda GreenBrown ile var olmaya devam ediyoruz.

Vizyon

Uluslararası piyasada daima kahve severlerin beğenisini kazanarak, çekirdekten gelen mucizeleri hizmete değer bir ürüne dönüştürmek ve sunmak en büyük hedefimiz. Her zaman yenilikçi ve kaliteli hizmet anlayışı ile kahve severlerin ilk tercihi olma yolunda emin adımlarla ilerlemek.

Misyon

Ustalıkla öğütülmüş ve özel tekniklerle kavrulmuş kahvelerimizle, her bir aroması farklı ilham kaynakları ile beslenmiş tatlar ortaya çıkarmak.Tüketiciye daima kaliteli ve uygun fiyatlandırma anlayışı ile hizmet sunmak.

Naturel Kahve

Naturel kahve çekirdekleriyle hazırlanmış kahve tutkunlarına özel ürünlerimizle yeni bir içim deneyimine başlayın. GreenBrown çeşitlilğe ve zenginliğe önem veren kahve.

Günün her anına

Günün her anına özel deneyimler. Özel karışımlı kahvelerimiz ve damak tadınıza uygun çikolata çeşitlerimizle kahve hazzınızı iki katına çıkarın.
Özel tariflerle hazırlanmış aromalar ile kendinizi günün her saatinde ödüllendirin.

Size ulaştırdığımız kahveler ile bugüne kadar

0

Kahve demlendi .

Copyright 2022 - greenbrown.com